• Jak klasa 1b przygotowywała się do Świąt?

• 28.12.2020 12:27
        • W tym specjalnym czasie nauki zdalnej, uczniowie klasy 1b rozpoczęli przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w nietypowy sposób. Od środy – 16 grudnia, otrzymywali specjalne świąteczne zadania. Efekty ich pracy można podziwiać w galerii.

• Najpiękniejsze życzenia klasy 3d

• 23.12.2020 11:10
        • Dzisiaj był wyjątkowy dzień. Wszyscy razem spotkaliśmy się przedświątecznie, aby złożyć sobie życzenia. Odświętnie ubrani, uśmiechaliśmy się do siebie, życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego na zbliżające się Święta. Było to najpiękniejsze życzenia, bo płynęły z  naszego serducha.

• 3a w klimacie świąt Bożego Narodzenia

• 23.12.2020 10:24
        • Klasa 3a, jak wszystkie dzieci nie może doczekać się świąt! Dlatego wspólnie spędziliśmy ostatni dzień w klimacie świąt Bożego Narodzenia. Online oczywiście:)