• Międzynarodowy Dzień Teatru

• 25.03.2021 13:49
        • Tradycją naszej szkoły jest Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych, który organizujemy z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. W tym roku w związku z pandemią dzień ten będziemy świętować w innej formie.

• Edukacja Przyszłości tu i teraz - Hybrydowa Przyszłość 23 - 25 marca

• 23.03.2021 08:47
        • Nasza szkoła jest partnerem konferencji poświęconej "Edukacji Przyszłości tu i teraz" - Hybrydowa Przyszłość 23 - 25 marca orgaznizowanej przez Fundację Hybrydowa Szkoła.

Celem jest stworzenie przestrzeni do dyskusji o edukacji i inspirowanie do zmiany. Wyciągnięcie wniosków z pandemii.
          Chcemy zainicjować rozmowy o edukacji w lokalnych środowiskach. Rozpocząć debaty uczniów, nauczycieli i rodziców. Podsumować je oraz wyciągnąć wnioski i małymi krokami dokonywać zmian.
          W programie znajdą Państwo warsztaty i webinaria dla uczniów, rodziców i dorosłych oraz trzy debaty - uczniów, rodziców oraz edukatorów. Zapraszamy do aktywnego udziału.

• Zajęcia edukacyjne ze strażnikiem miejskim w zerówkach

• 05.03.2021 15:16
        • W dniu 04 marca 2021 r. do oddziałów przedszkolnych przyszedł pan pracujący w Straży Miejskiej. Opowiadał dzieciom na czym polega praca strażnika miejskiego. Mówił i pokazywał swoje narzędzia pracy (np. radiostację, tonfę czy tarczę do zatrzymywania pojazdów).