• Czytanie ma moc! Całoroczny program czytelniczy

• 23.11.2021 15:02
        • Nasza szkoła dołączyła w tym roku po raz pierwszy do programu Czytanie ma moc! Pakiety dla nauczycieli zostały przez nas zakupione do Biblioteki. W ramach edycji 2021/2022 na stronie organizatora co miesiąc (od października do maja) zamieszczane będą scenariusze zajęć z dziećmi z klas 1-3 wraz z dodatkowymi materiałami: filmami, kartami pracy, audiobookami, propozycjami zabaw i konkursów.
          Nauczycielki - bibliotekarki
        • BOOM na komiksy i gry planszowe w Bibliotece!

• 23.11.2021 13:00
        • Już są! Nowe komiksy od Egmontu, które otrzymaliśmy dzięki zgłoszeniu do akcji BOOM na komiksy w Bibliotece!
          Jak co roku - czekamy na propozycje zakupów od Czytelników - koszyczek czeka na półce!
          Nauczycielki - bibliotekarki
        • Poleć książkę Świętemu Mikołajowi!!!

• 23.11.2021 12:47
        • Co roku piszemy list do Świętego Mikołaja, prosząc go o prezenty. W tym roku napiszmy list, w którym zaproponujemy mu ciekawą lekturę na długą podróż saniami w mroźną noc:).
        • Plakat do ulubionej baśni

• 23.11.2021 13:01
        • Z radością informujemy, że w konkursie z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

1. miejsce zajęła Natalia Konik z 1g
          2. miejsce zajęła Laura Tatoń z 4c
          3. miejsce zajęła Hanna Zduniak z 4d

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Biblioteki.

Anna Kasperowicz-Przygoda i Bożena Brzozowska
        • Wielki Maraton Czytelniczy

• 05.05.2021 11:28
        • Nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do międzynarodowego konkursu czytelniczego organizowanego przez Prezydenta Miasta Gdańsk i Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem.
          Uczniowie, którzy w tym roku przystąpili do Maratonu:
          Tomek Lipnik z 2a, Łucja Sługocka z 2a, Aleksander Frąckiewicz z 2d i Igor Burbo z 3j mieli za zadanie przeczytać wybrane przez organizatora lektury i napisać z nich testy, sprawdzane potem przez koordynatora konkursu w naszej szkole.
          Wszyscy uczestnicy ukończyli maraton, a Tomasz Lipnik z wynikiem 137 pkt. znalazł się na liście Finalistów. Serdecznie gratulujemy!!!
          Nagrody dla naszych wspaniałych maratończyków czekają do odbioru w Bibliotece, a Tomek może swoją nagrodę odebrać także w Gdańsku:)

Koordynator konkursu SP 366 w Warszawie
          Anna Kasperowicz-Przygoda