• Pasowanie na Czytelnika

• 09.03.2022 11:51
        • W bieżącym tygodniu odbyły się w poszczególnych klasach długo oczekiwane uroczystości Pasowania na Czytelnika. Dzieci poznały zasady funkcjonowania Biblioteki szkolnej, wkeiły do zeszytów "Prośby książki", a na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy.
          Uczniowie od razu szturmem ruszyli do Biblioteki.
          Serdecznie zapraszamy,

• Podaruj książkę podopiecznym Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom

• 09.03.2022 11:22
        • Od 14.02.2022 do 14.03.2022 w naszej Bibliotece trwa zbiórka książek dla podopiecznych Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom. Książki (dla dzieci i w dobrym stanie) można składać w specjalnie do tego przeznaczonym kartonie. Więcej informacji nt. fundacji:
        • Walentynka do bohatera literackiego

• 09.03.2022 11:17
        • W lutym przeprowadzony został następny konkurs biblioteczny - Walentynka do bohatera literackiego! Nagrody rzeczowe zostały odebrane przez zwycięzców.
          Gratulujemy,
          Nauczycielki - bibliotekarki
        • Zakładka na Dzień Babci i Dziadka!

• 09.03.2022 10:45
        • W ramach kolejnego już konkursu bibliotecznego uczniowie naszej szkoły przygotowywali piękne zakładki dla Babć i Dziadków! Wszyscy nagrodzeni odebrali nagrody rzeczowe z Biblioteki.
          Gratulujemy!
        • Czytanie ma moc! Całoroczny program czytelniczy

• 23.11.2021 15:02
        • Nasza szkoła dołączyła w tym roku po raz pierwszy do programu Czytanie ma moc! Pakiety dla nauczycieli zostały przez nas zakupione do Biblioteki. W ramach edycji 2021/2022 na stronie organizatora co miesiąc (od października do maja) zamieszczane będą scenariusze zajęć z dziećmi z klas 1-3 wraz z dodatkowymi materiałami: filmami, kartami pracy, audiobookami, propozycjami zabaw i konkursów.