• Witamy w świetlicy klas I, III, IV

Świetlica szkolna zapewnia opiekę uczniom
          klas 1, 2, 3 i 4

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7:00 do 17:30

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni

Uprzejmie proszę wszystkich Rodziców, których dzieci są zapisane na świetlicę szkolną, o korzystanie z niej w sytuacjach koniecznych - praca obojga rodziców i w miarę możliwiości o przyprowadzanie dzieci do szkoły tuż przed lekcjami i odbieranie ich bezpośrednio po lekcjach.

Nasza świetlica szkolna jest przepełniona i każda pomoc z Państwa strony ułatwi nam pracę i przyczyni się do bezpieczeństwa naszych dzieci, zwłaszcza teraz, w dobie "Koronawirusa".

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i pomoc.

Małgorzata Wiśniewska
          Szkoły Podstawowej nr 366

Świetlica szkolna to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowali dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze, zabawy, gry logiczne i kulinaria. W naszym rocznym programie kulturalnym będziemy organizować wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym i zdrowotnym. Chcemy, by nasi uczniowie nie tylko spędzali czas na zabawie, ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.