• Zakręć się na pomaganie – zbiórka korków

• 26.06.2024 14:20
        • Na przełomie maja i czerwca w naszej szkole odbyła się akcja pt. „Zakręć się na pomaganie”. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w zbiórkę korków, aby wspomóc rehabilitację Natalii.
        • Zielona szkoła 2d

• 26.06.2024 14:10
        • Na koniec czerwca klasa 2d wybrała się na zieloną szkołę do ośrodka Halo Mazury. Dzieci brały udział w wielu konkurencjach sportowych i integracyjnych. To był wspaniały czas spędzony wspólnie w pięknych Mazurskich terenach.

• Czerwcowe spotkanie z Edytą Jungowską

• 17.06.2024 12:39
        • W czerwcu gościliśmy aktorkę Edytę Jungowską, która zabrała uczniów klas I-III w świat książek Astrid Lindgren. Uczestnicy spotkań mogli spotkać się z ulubionymi bohaterami– Dziećmi z Bullerbyn, Karlssonem z Dachu czy rudowłosą Pippi.
        • Egzamin na kartę rowerową

• 17.06.2024 11:45
        • W czerwcu swoje pierwsze uprawnienia do kierowania rowerem uzyskało blisko stu uczniów klas czwartych. Uczniowie przez cały rok szkolny na lekcjach techniki przyswajali wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, by móc przystąpić najpierw do części teoretycznej, a następnie części praktycznej egzaminu.
        • Innowacja w klasie 2 g

• 17.06.2024 11:34
        • W bieżącym roku szkolnym,w klasie 2g, pod opieką pani Anny Kwiatkowskiej, realizowana była innowacja pedagogiczna "Czytanie na dywanie". Polegała ona na na omawianiu fragmentów książek, baśni oraz opowiadań rozwijających kompetencje społeczne, językowe oraz twórczość artystyczną dzieci.