• X Turniej Szkół Podstawowych w Futsalu

• 26.02.2024 10:53
        • 16 lutego odbył się turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Dzielnica Białołęka w Futsalu im.Bartosza Jasiukiewicza na obiekcie Białołęcki Ośrodek Sportu.
          Wzięło w nim udział blisko 100 młodych uczniów.
          Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Białołęka.
          Turniej na stałe wpisze się do białołęckiego kalendarza sportowego!!!
        • X Turniej Szkół Podstawowych w Futsalu

• 15.02.2024 12:28
        • Już w piątek 16 lutego od 9:00 na hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy Strumykowej 21 odbędzie się X turniej szkół podstawowych w futsalu (rocznik 2013 i młodsi) im. Bartosza Jasiukiewicza o Mistrzostwo Dzielnicy Białołęka 🏆⚽🥅
          Organizatorem jest nasza szkoła 366 a  partnerem Rada Rodziców 🙂👍
          Serdecznie zapraszamy 🙂

• W akcji najmłodsi sportowcy SP 366

• 30.11.2023 09:25
        • 29 listopada w hali BOS na Światowida rozegrany został dzielnicowy finał rozgrywek "Od zabawy do sportu". W gronie ponad 170 uczniów z jedenastu białołęckich szkół była nasza reprezentacja, złożona z uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Było wszystko: świetna organizacja, ciekawe konkurencje, a przede wszystkim niesamowita walka i wielkie emocje. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla naszej ekipy, jak zwykle byliście wielcy!

• Warsztaty z młodzieżą – Mistrz w Twojej Szkole

• 27.11.2023 12:33
        • 23 listopada, w naszej szkole, odbyło się spotkanie motywacyjne organizowane przez Fundację Marcina Możdżonka w ramach projektu Mistrz w Twojej Szkole. Projekt finansowany jest ze Środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

• Wioślarska Liga Mistrzów

• 21.11.2023 09:12
        • 17 listopada w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu rozegrane zostały zawody "Wioślarska Liga Mistrzów". Na wioślarskich ergometrach rywalizowało ponad dwustu zawodników z osiemnastu warszawskich szkół, w tymj także reprezentacja SP 366. Jeszcze raz wielkie podziękowania i gratulacje dla naszych reprezentantów.