• Świetlicowe czytanie na dywanie

• 13.03.2020 10:00
        • W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej gościliśmy panią Beatę, lektorkę języka angielskiego, ze szkoły językowej Early Stage.  W ramach projektu „Czytanie na dywanie” przeczytała dzieciom „Historię o śwince skarbonce”.

• Najpiękniejsza maska karnawałowa - konkurs

• 10.03.2020 11:31
        • Pod koniec lutego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Napłynęło do nas wiele pięknych prac, z których bardzo ciężko było wybrać laureatów konkursu, ale się udało!

• Kolorowe bransoletki

• 04.03.2020 11:57
        • Dnia 28 lutego w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez wykonanie kolorowych bransoletek metodą warkoczykową. Tempo i czas pracy były błyskawiczne, a efekty przyniosły pożądaną satysfakcję.

• Walentynkowo w świetlicy 118

• 13.02.2020 11:06
        • Dzieci ze świetlicy rozmawiały o uczuciach i towarzyszących Im emocjach. Dzieliły się spostrzeżeniami na temat tego święta, opowiadały o osobach, które lubią i kochają. Wspólnie wykonały walentynkowe serca, w których każdy mógł sobie zrobić zdjęcia z wybraną przez siebie osobą.  Zajęciom towarzyszyło dużo radości.