• Walentynkowe zajęcia w świetlicy 119

• 16.02.2024 10:21
        • 14 lutego w świetlicy 119 odbyły się zajęcia otwarte dla nauczycieli. Tego dnia dzieci miały możliwość uczestniczenia w grach i zabawach o tematyce walentynkowejDzieci rozwiązały wielkoformatową, walentynkową krzyżówkę z hasłem „W życiu najważniejsza jest miłość”. Wzięły udział w różnych zabawach m.in.: łączenie serc, kapelusz z zagadkami, układanie serc z kolegów i koleżanek, wróżba „Poznaj imię dziewczyny/chłopaka”.

• Tłusty czwartek w świetlicy 119

• 13.02.2024 09:36
        • Uczniowie ze świetlicy nr 119 podczas zajęć kulinarnych przygotowywali ciasto na oponki i mini pączki. Samodzielne wyrabianie ciasta sprawiło dzieciom dużo frajdy i satysfakcji. Wzmocniło też wiarę we własne możliwości.
          Z przygotowanego ciasta powstały przepyszne łakocie, które później zgodnie z tradycją, mali kucharze pałaszowali ze smakiem.

• Świetlica 119 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 05.02.2024 11:01

• Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• 23.01.2024 08:46
        • 11 stycznia, podczas zajęć otwartych o tematyce zimowej, uczniowie m.in. utrwalili wiedzę na temat obecnej pory roku oraz sportów zimowych. Dzieci obejrzały film edukacyjny o znanych, polskich sportowcach zdobywających medale w zimowych dyscyplinach.