• Świetlica 119 w bibliotece Nautilus

• 02.06.2023 15:27
        • Uczniowie ze świetlicy 119 uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych o Mikołaju Koperniku w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr LVI Nautilus. W trakcie zajęć uczniowie poznali życiorys Mikołaja Kopernika oraz wzbogacili swoją wiedzę o kosmosie.
        • Świetlica 119 w Lesie Kabackim

• 02.06.2023 15:15
        • Uczniowie klasy 2e w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. „Wiosenne odrodzenie” organizowanych przez Lasy Miejskie w Warszawie.
        • Dzień Ziemi w świetlicy  szkolnej
        • Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej

• 26.04.2023 13:24
        • W dniu 21.04.2023 r. obchodziliśmy w świetlicy 119 Światowy Dzień Ziemi. Celem uroczystości było zachęcenie dzieci do dbania o przyrodę, kształcenie nawyków proekologicznych, przybliżenie dobrodziejstw, jakie daje nam Ziemia, uwrażliwienie dzieci na piękno świata przyrody oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nią.
        • Spotkanie z wiosną w świetlicy 119

• 26.04.2023 12:27
        • Wychowankowie  świetlicy 119 z radością powitali wiosnę. Zajęcia były prowadzone metodą projektu „Spotkanie z wiosną”.
          Podczas zajęć edukacyjno- wychowawczych dzieci omawiały wspólnie zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie, rozwiązywały zagadki, rebusy związane z tą tematyką. Odbyły się zajęcia ruchowe – tor przeszkód. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności gimnastyczne.