• Podsumowanie akcji  Czytam z Bratkiem
        • Podsumowanie akcji Czytam z Bratkiem

• 25.06.2021 15:58
        • 23 czerwca 2021 roku miało miejsce podsumowanie akcji czytelniczej „Czytam z Bratkiem”. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję i podzielenie się swoją umiejętnością czytania w klasach zerowych.
        • Zielona szkoła klas 3a i 3d

• 16.06.2021 16:01
        • 7 i 8 czerwca 2021 r. klasy 3a i 3d spędziły czas na Mazurach w malowniczym miejscu nad Jeziorem Łęsk, a dokładnie w Dźwierzutach. Wybrały się tam na pierwszą zieloną szkołę. Pogoda niezwykle dopisała, więc dzieci korzystały z uroków przyrody i przygotowanych atrakcji. Dwa dni minęły jak sen, a dzieci nie chciały wracać do Warszawy. Wszyscy świetnie integrowali się i bawili.

• Warszawskie drogi bez promili - kampania dla klas VII

• 09.06.2021 15:58
        • Na terenie naszej placówki odbyła się kampania pt. "Warszawskie drogi bez promili w Dzielnicy Białołęka” realizowana przez Fundację Prodriver na zlecenie m. st. Warszawy. W Kampanii wzięły udział klasy VII Szkoły Podstawowej nr 366.

• Czytam z Bratkiem

• 02.06.2021 13:43
        • Maj był już ostatnim miesiącem z akcją "Czytam z Bratkiem". Jak zawsze bawiliśmy się wspaniale, na potwierdzenie czego mamy fantastyczne prace wykonane przez "zerówkowiczów", które były inspirowane opowiadaniem czytanym przez Szymona. Dziękujemy!

• Klasa 0a w Creativo

• 28.05.2021 11:17
        • W dniu 27 maja klasa 0a była na warsztatach w Akademii Twórczości Creativo. Zajęcia poświęcone były eksperymentowaniu, a ich końcowym efektem, uwielbiany przez dzieci, slime. Przedszkolaki pod okiem instruktorki odmierzały produkty niezbędne do wykonania masy, a potem bawiły się nią i robiły różne doświadczenia. Na koniec zapakowały ją kubki i mogły zabrać do domu. Cieszymy się, że znów możemy organizować wycieczki.