• Hokus- Pokus  Czary - Mary
        • Hokus- Pokus Czary - Mary

• 02.12.2021 16:14
        • Koniec listopada to czas nierozerwalnie związany z wróżbami i magią. Wszystko za sprawą obchodzonych w nocy z 29 na 30 listopada andrzejek. Tego dnia wiele osób daje się ponieść zabawie i towarzyszącym jej wróżbom i obrzędom.

• 02.12.2021 16:03
        • W dniu 25 listopada w naszej szkole obchodzono "Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci z klas I-III zapoznały się z historią pluszowego misia, słuchały piosenek, obejrzały bajki oraz prezentowały swoje talenty plastyczne przy wykonywaniu portretu misia.

• Czym jest e-twinning?

• 01.12.2021 15:40
        • e-Twinning to społeczność szkół, uczniów i nauczycieli współpracujących ze sobą za pomocą mediów elektronicznych. Biorą w niej udział nauczyciele wszystkich przedmiotów, pracujący z uczniami w wieku 3-19 lat, w tym również bibliotekarze szkolni i pedagodzy, realizując online międzynarodowe projekty edukacyjne. Program istnieje od 2005 wspierając innowacyjne działania nauczycieli z ponad 40 krajów.

•  Projekt edukacyjny Mali i wspaniali w klasach 2
        • Projekt edukacyjny Mali i wspaniali w klasach 2

• 29.11.2021 16:08
        • W tym roku szkolnym drugoklasiści  poznają sylwetki słynnych postaci. Ich nazwiska są znane na całym świecie. Są to postacie, które zasłużyły się w różnych dziedzinach. Projekt jest inspirowany między innymi serią książeczek „Mali wielcy”, które zostaną zaprezentowane podczas lekcji edukacji wczesnoszkolnej.

• Konkursy Przedmiotowe 2021/2022

• 25.11.2021 08:37
        • W roku szkolnym 2021/2022 49 uczniów klas 7 i 8 wzięło udział w etapie szkolnym konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty oraz MSCDN. W naszej szkole odbyły się  konkursy z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyki, fizyki, chemii, historii, biologii, geografii, wiedzy o społeczeństwie.