• Jak dobrze mieć sąsiada - część przyrodnicza

• 22.03.2022 10:42
        • W szkole przeprowadzono część przyrodniczą projektu edukacyjnego „Jak dobrze mieć sąsiada”. Głównym celem projektu było przybliżenie uczniom symbiozy (współistnienia) elementów świata przyrody (zmysły, kierunki geograficzne, fauna – flora).
        • Podziękowania za ofiarność i chęć pomocy dla Rodziców SP 366

• 23.03.2022 15:10
        • Szanowni Państwo, chcielibyśmy jako społeczność, szkolna podziękować za niezwykłe zaangażowanie i ogromną pomoc w zbiórce na rzecz mieszkańców Ukrainy-zarówno tych przebywających na obszarach ogarniętych wojną, jak i tych, którym udało się bezpiecznie przedostać do naszego kraju.

• Jak dobrze mieć sąsiada - część historyczna

• 18.03.2022 18:00
        • W Szkole Podstawowej nr 366 została przeprowadzona część historyczna projektu edukacyjnego „Jak dobrze mieć sąsiada”. Głównymi celami projektu było zapoznanie uczniów z kulturą, historią i tradycją państw sąsiadujących z Polską; kształtowanie postawy otwartości, tolerancji i szacunku do innych narodów.

• Nakręć się na pomaganie

• 16.03.2022 18:07
        • W Szkole Podstawowej nr 366 wystartowała akcja „Nakręć się na pomaganie”, czyli zbiórka plastikowych korków. Nakrętki zbieramy dla Natalki, która wymaga stałej opieki i kosztownej rehabilitacji. Dbając o środowisko, możemy jednocześnie wesprzeć dziewczynkę. Gorąco do tego zachęcamy! Dokładne informacje znajdą się na ulotce.

• Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

• 27.02.2022 16:00
        • Wolontariat i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej  nr 366 w Warszawie w porozumieniu z władzami miasta Przemyśl organizuje zbiórkę dla naszych ukraińskich sąsiadów dotkniętych działaniami wojennymi.