• Warsztaty z robotyki

• 29.03.2022 12:53
        • W ramach realizowanego od dwóch lat projektu „Rozwój kompetencji i umiejętności gwarancją Twojej przyszłości” w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Warsztatów Laboratorium Robotyki. Uczniowie najmłodszych klas przez pięć kolejnych sobót poznawali tajniki budowy prostych robotów.

• Wycieczka 1a i 1b do Teatru Baj

• 25.03.2022 13:28
        • W słoneczną środę 23 marca klasy 1a i 1b udały się na wycieczkę autokarem do Teatru Baj na przedstawienie „Niesamowite przygody skarpetek”. Dzieci wcześniej poznały książkę autorstwa Justyny Bednarek i pokochały przygody skarpetek, więc nie mogły doczekać się spektaklu.

• Międzynarodowy Dzień Teatru

• 30.03.2022 13:12
        • W 2022 roku Międzynarodowy Dzień Teatru przypada na 27 marca (niedziela). Celem światowych obchodów jest promowanie sztuk teatralnych, integrowanie środowiska artystycznego oraz pobudzanie do współpracy i wzmocnienia przyjaźni.

• Rowerowy maj 2022 w Szkole podstawowej nr 366

• 25.03.2022 10:56
        • Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie! Nasza szkoła kolejny rok bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. Program ten promuje zdrowy, ekologiczny styl życia. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Dla klimatu”. Chcemy zadbać o sprawność naszych Uczniów oraz o czystość naszej planety.