• Dni Teatru w naszej szkole - środa

• 31.03.2022 13:43
        • W środę uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prezentacji fragmentów sztuk Williama Szekspira: Romea i Julii oraz Hamleta. W role głównych bohaterów wcielili się uczniowie klasy 7c i 7f, którym patronowała Agnieszka Gigol.

• Dzień bez plecaka!

• 31.03.2022 12:08
        • Początek wiosny to okazja do szaleństwa. W dniu 25.03 odbyła się w naszej szkole akcja Samorządu: DZIEŃ BEZ PLECAKA!!! Tradycyjne plecaki zostały zastąpione walizkami, skrzynkami, szufladą z biurka, kartonem, tosterem, garnkiem, a nawet... grillem i oponą. Śmiechom nie było końca. Kreatywność naszych uczniów nie zna granic!
        • Dni Teatru w naszej szkole - wtorek

• 31.03.2022 13:51
        • We wtorek 29 marca uczniowie klasy 7e pod opieką Agnieszki Gigol wzięli udział w zorganizowanych zajęciach teatralnych. Dodatkowo uczniowie młodszych i starszych klas prezentowali swoje talenty w ramach zorganizowanego w naszej szkole „Dnia  Talentu”.
        • Międzynarodowy Dzień Teatru w klasach 1-3

• 30.03.2022 13:59
        • 27 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji w klasach 1-3 zostały zorganizowane warsztaty "A B C teatru". Odwiedziła nas pani pracująca w teatrze lalkowym. Naszymi gośćmi były pacynki, kukiełki, jamajki, marionetki, lalki bunraku. Uczestnicy warsztatów mogli poznać tajemnice cudownych przedstawień.

• Dni Teatru w naszej szkole Wtorek - poniedziałek

• 31.03.2022 13:46
        • Dnia 28 marca uczniowie klasy 7g pod opieką Katarzyny Orzechowskiej zaprezentowali w wybranych klasach siódmych i ósmych stację tematyczną pod hasłem Qvo vadis. Uczniowie wcielili się w role bohaterów: Ligii, Winicjusza, Ursusa, Eunice, Akte, Petroniusza, Nerona, Chilona Chilonidesa, Pomponii Grecyny, Poppei Sabiny i św. Piotra.