• Wycieczka klas 2a i 2b do straży pożarnej

• 05.04.2022 16:55
        • W dniu 31 marca 2022 roku klasa 2a oraz klasa 2b udały się na wycieczkę edukacyjną do Jednostki Gaśniczo - Ratowniczej nr 10 przy ulicy Czarodzieja w Warszawie. Uczniowie obejrzeli sprzęt, jakim posługują się strażacy w swojej codziennej pracy, ratując ludzi z pożarów czy wypadków.
        • Międzynarodowy Dzień Teatru - konkurs

• 05.04.2022 16:24
        • Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w kl. 0-3 został ogłoszony konkurs pt. "Zaczarowana lalka". Zadaniem dzieci było wykonanie wybraną techniką kukielki, pacynki lub marionetki. Jedynym ograniczeniem miała być wyobraźnia. I wierzcie mi - nie zabrakło jej! Wspaniałe, magiczne lalki można podziwiać na wystawie.

• Dni Teatru w naszej szkole - piątek

• 04.04.2022 17:07
        • W piątek w naszej szkole odbyła się prezentacja ostatniej stacji tematycznej. Przewodniczyła jej Wioleta Zawistowska. Stację przygotowali uczniowie klasy 7d, którzy zachwycili wszystkich pomysłowym przedstawieniem Dziadów Adama Mickiewicza. Stroje uczniów zaimponowały!
        • Dni Teatru w naszej szkole - czwartek

• 01.04.2022 16:20
        • Podczas czwartkowych lekcji języka polskiego uczniowie klas szóstych i siódmych prezentowali swoje talenty. Duże brawa dla naszych uczniów z Ukrainy, którzy recytowali wiersze w swoim ojczystym języku!

• Pomoc dla dzieci z Ukrainy

• 01.04.2022 10:00
        • W środę 30 marca dotarła do naszej szkoły pierwsza partia plecaków przekazana przez fundację KPMG, która działa na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych i przeciwdziałania wykluczeniu edukacyjnemu dzieci i młodzieży.  Są to wyprawki szkolne przygotowane dla dzieci z Ukrainy z klas 4-8, które niedawno rozpoczęły naukę w naszej szkole.