• Warsztaty pedagogiczno- teatralne

• 05.04.2024 09:33
      • 4 kwietnia uczniowie klasy 5c i 6f uczestniczyli w warsztatach pedagogiczno- teatralnych z asystentką reżysera Panią Moniką Tuniewicz, a także pedagożką teatru Panią Heleną Świegocką. Panie przybyły do nas z Teatru Rozmaitości w Warszawie. Uczniowie podczas zajęć poszerzyli swoją wiedzę o teatrze, a także kulisach pracy na scenie.
      • Te wypełnione ruchem i działaniem warsztaty przybliżyły dzieciom podstawy pracy aktora. W trakcie trwania warsztatu kształtowane były także umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialności za kolegów i koleżanki, wyrażania emocji. Zajęcia przyniosły także uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy. Uczniowie wyszli zadowoleni i przepełnieni pozytywną energią. Warsztaty teatralne stanowiły doskonałe preludium do Przeglądu Małych Form Teatralnych i Artystycznych.

Opracowała:
        Wioleta Zawistowska