• Czytam z Bratkiem

• 11.05.2021 15:40
        • Podczas akcji "Czytam z Bratkiem" w kwietniu, naszym najmilszym "zerówkowiczom" towarzyszyli Hania oraz Wiktor. Starsi koledzy nauczyli ich dwóch rzeczy:

1. Każdy może poprosić o pomoc.
          2. Pośpiech nie zawsze popłaca.

Najważniejsze jednak jest to, że podczas tych ważnych nauk, dzieci z klas 0a i 0b wspaniale się bawiły.

• Ziemia to nasz piękny, wyjątkowy dom

• 27.04.2021 14:54
        • 22.04.2021r. Dzień Ziemi to święto, które obchodzimy każdego roku w celu promowania ochrony środowiska, rozszerzenia świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą.

• Międzynarodowy Dzień Teatru w SP 366

• 31.03.2021 15:41
        • Jak co roku społeczność naszej szkoły postanowiła uczcić Międzynarodowy Dzień Teatru. W tym roku w związku z pandemią zamiast tradycyjnego SPMFTiA braliśmy udział w wykładach i lekcjach o teatrze, a także przez cały tydzień przygotowywaliśmy rekwizyty teatralne i prezentacje związane z historią teatru.

• Prezentacja o Świętach Wielkanocnych

• 31.03.2021 14:25
        • Klasa VI a zrealizowała projekt międzyprzedmiotowy: plastyka, język polski, historia, dotyczący Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie zostali zapoznani z historią i tradycją najstarszych świąt chrześcijańskich w Polsce i  w innych krajach.