• Dzień Babci

• 22.01.2021 14:25
        • Z okazji Dnia Babci życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia, radości i pociechy z wnucząt. Zapraszamy do podziwiania kartek przygotowanych przez dzieci z klasy 3a.

• Zima w mieście 2021 w naszej szkole

• 14.01.2021 13:15
        • Od 4 do 15 stycznia 2021 roku w naszej szkole odbyła się kolejna akcja Zimy w mieście. Ferie w szkole aktywnie spędzały dzieci z klas 1-4. Dzieci uczestniczyły w zajęciach artystycznych, logicznych, sportowych i kulturalnych podczas różnorodnych warsztatów, spotkań z gości oraz zajęć on line.

• Lekcje dualne w klasach 2 i 3

• 28.12.2020 13:22
        • Już od trzech lat nasza szkoła prowadzi dla uczniów unikatową innowację pedagogiczną: lekcje dualne. Polegają one na „zanurzeniu” uczniów w język angielski poprzez osłuchiwanie się z polsko – angielskimi komunikatami słownymi – wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego. Metoda ta daje zdumiewające efekty w rozumieniu komunikatów anglojęzycznych przez dzieci.