• Pokonaj wirusa śmiechem

• 01.12.2020 15:56
        • Pod koniec listopada odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu "Pokonaj wirusa śmiechem". Uczniowie klasy 3f i 3h obejrzeli śmieszną lekcję edukacyjną, nauczyli się rymowanek i zrobili ilustracje.

• Tydzień dla niepodległej w klasie 1a

• 01.12.2020 13:09
        • Na początku listopada klasa 1a realizowała ogólnopolski projekt edukacyjny "Tydzień dla Niepodległej". Wszystkie podejmowane przedsięwzięcia związane były z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Spotkanie z duchem!!!

• 26.11.2020 14:02
        • 24 listopada uczniowie 3b gościli na zajęciach pana Barłomieja Włodkowskiego z Fundacji AVE. Z panem Bartoszem przeżyliśmy już jedną przygodę. Tym razem pan Bartosz zaproponował nam spotkanie z duchem. Wirtualnie byliśmy na  Cmentarzu Tarchomińskim.
        • Moja dzielnica, miasto, region

• 09.12.2020 09:40
        • Klasy IV i VI Szkoły Podstawowej nr 366 realizują autorski program edukacyjny "Moja dzielnica, miasto, region". W ramach tych lekcji uczniowie przygotowali prezentację pt.: "Moja szkoła moim oknem na świat".
        • Definicje niepodległości

• 24.11.2020 15:53
        • Wolna, bezpieczna, autonomiczna, samodzielna, swobodna, suwerenna… znaczy jaka?

Uczniowie z 1b starali się odpowiedzieć na to pytanie. Szukali w codziennym życiu definicji niepodległości.