• dr Clown i Wesoły Uniwersytet

• 24.11.2020 15:05
        • W naszej szkole w klasach 3f, 3h, 3d, 3a, 3b, 3c, 2a, 2d, 2c, 3g i 1g realizujemy projekt  fundacji "dr Clown" i Wesoły Uniwersytet,  finansowany przez m. st. Warszawa. Projekt ma na celu zaangażowanie wyobraźni dzieci i skłonienie ich do przeanalizowania w jakich sytuacjach występują zagrożenia związane z bakteriami i wirusami i jak one same mogą stosować zasady profilaktyki, żeby chronić siebie i innych w ich otoczeniu.

• Prace 3f upamiętniające Święto 11 Listopada

• 20.11.2020 15:38
        • Uczniowie klasy 3f, upamiętniając Odzyskanie Niepodległości - Święto 11 Listopada sięgnęli do korzeni powstania Państwa Polskiego. Wspólnie zajrzeliśmy do Biskupina gdzie wszystko się zaczęło. Gród został odwzorowany przez uczniów w ich pracach.

• Dzień Hiszpański - El Dia de la Hispanidad

• 04.11.2020 15:43
        • 12 października 1492 r. to wyjątkowa data dla całej hiszpańskojęzycznej części świata. Jest to dzień upamiętniający przybycie Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Dzień, w którym po raz pierwszy doszło do zetknięcia dwóch światów – europejskiego i amerykańskiego. Dzień, od którego rozpoczęła się prawdziwa rewolucja w postrzeganiu świata, jego historii i kultury.
        • Pola Nadziei 2020

• 26.10.2020 13:33
        • W dniach 20-22 października braliśmy udział w akcji sadzenia POLA NADZIEI na terenie naszej szkoły. Pomagały nam w tym klasy: 3D, 5A, 5C, 7A oraz Wolontariusze. Wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY :)