• Nauka bez Granic - warsztaty językowe

• 21.01.2020 11:48
        • W czwartek 16 stycznia uczniowie klasy 6B uczestniczyli w warsztatach językowych Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez Granic”, prowadzonych przez pana Leslie Mazur-Parka, nauczyciela oraz muzyka z południowej Anglii, pasjonata nauki języków obcych (sam uczył się aż pięciu!).
        • Szkoła marzeń na lekcji hiszpańskiego

• 20.01.2020 14:40
        • W minionym tygodniu uczniowie klasy VII B i VII C zaprezentowali na lekcjach języka hiszpańskiego projekty swojej wymarzonej szkoły. Młodzież pracowała w parach, grupach lub indywidualnie.
        • Graliśmy razem z WOŚP!

• 13.01.2020 12:28
        • Nasi najmłodsi uczniowie od kilku miesięcy uczestniczą w programie "Ratujemy i uczymy ratować " Fundacji Wielka Orkiestra świątecznej pomocy.  Dzięki specjalnemu zaproszeniu mogliśmy uczestniczyć w wielkim wydarzeniu, jakim jest Finał WOŚP.

• Szkolny koncert kolęd

• 13.01.2020 11:11
        • Tuż przed Świętami na długiej przerwie odbył się w naszej szkole koncert kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim. Wzięli w nim udział świątecznie przebrani uczniowie klas piątych oraz szóstych. Zgromadzona widownia była zaproszona do wspólnego kolędowania :)

• Jasełka w wykonaniu klasy 2h

• 13.01.2020 12:30
        • Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2h przedstawili w naszej szkole Jasełka. Występ wprowadził nas w świąteczną atmosferę, przypominając wydarzenia związane z narodzeniem Dzieciątka Jezus. Kolędy oraz pastorałki sprawiły, że poczuliśmy świąteczną radość i zadumę.