• Wspólne kolędowanie

• 07.01.2020 10:03
        • 20 grudnia w naszej Szkole odbyło się coroczne wspólne Kolędowanie. Dzieci z klas wczesnoszkolnych oraz młodzież z klas 5-8 połączyły wspólnie siły, by zaśpiewać kolędy oraz świąteczne piosenki po polsku, angielsku i hiszpańsku.
        • #Razem na święta#

• 20.12.2019 13:48
        • W ten szczególny czas nikt nie powinien czuć się samotny i opuszczony....dlatego wzięliśmy udział w pięknej akcji pod nazwą "Bezdomna kartka". Chętni uczniowie przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami, które przekazaliśmy do ośrodków dla osób bezdomnych.

• Dzień otwarty w Centrum Kształcenia Zawodowego

• 07.01.2020 11:23
        • W dniu 21 listopada klasy ósme miały okazję zapoznać się z działalnością CKZ na ul. Mińskiej, gdzie uczniowie niektórych szkół ponadpodstawowych odbywają szkolenie zawodowe. Pracownie stolarska i cukiernicza wzbudziły zaciekawienie, ale przebojem była prezentacja Technikum Lotniczego z ul. Gładkiej.
        • Jasełka w 2j

• 20.12.2019 13:00
        • 16 grudnia w poniedziałkowe popołudnie drugoklasiści gościli w klasie swoich najbliższych, rodziców i rodzeństwo. Zaprezentowali "Jasełka", przedstawienie o Bożym Narodzeniu. Złożyli także wszystkim świąteczne życzenia.
        • Mikołajki w 2a i świąteczna wycieczka 1a, 1c, 2a i 2d

• 20.12.2019 10:13
        • Ubieranie choinki, prezenty, przygotowanie własnoręcznie kartek świątecznych...Elfy z 2a mają ręce pełne roboty:)

W nagrodę wyjechaliśmy na zasłużony odpoczynek do Stajni na Kępie w Skierdach.

Towarzyszyły nam klasy: 1a, 1c i 2d.

Dziękujemy za wspólną zabawę i miło spędzony czas.