• PSEM wspiera edukację ekologiczną w szkołach

• 04.12.2019 08:50
        • W naszej szkole w roku szkolnym 2018/2019 odbyły się zajęcia na temat elekromobilności. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się, czym jest prąd i jak z niego w bezpieczny sposób korzystać. Obejrzały krótkie filmy edukacyjne o odnawialnych źródłach energii. Zobaczyły, jak będą wyglądać pojazdy przyszłości.

• W świecie bakterii i zarazków - warsztaty

• 03.12.2019 14:30
        • Dnia 28.11 klasa Id wybrała się na wyjście do Creativo, w którym odbyły się zajęcia pt. "W świecie bakterii i zarazków". Dzieci dowiedziały się dlaczego warto myć ręce, a także samodzielnie wykonały kolorowe mydełka.

• Idziemy na zakupy…- lekcje języka hiszpańskiego i francuskiego

• 26.11.2019 10:53
        • Jak efektywnie nauczyć młodych ludzi języka obcego? Sposobów jest wiele – wiedzą o tym wszyscy językowcy. Tym razem z piąto- i szóstoklasistami postawiliśmy na scenki z codziennego życia. Byliśmy na zakupach, u lekarza… - uczniowie (zawsze chętni do współpracy :) zadbali o potrzebne rekwizyty i kostiumy.
        • Przybądź Święty Mikołaju – ozobot

• 25.11.2019 10:44
        • Piątkowe zajęcia z programowania w świetlicy odbyły się pod hasłem: „Przybądź Święty Mikołaju”. Po przywitaniu i krótkiej rozmowie o wymarzonych prezentach przedstawiono kartę pracy.

• Koderek - konferencja

• 25.11.2019 08:57
        • W sobotę 16 listopada w Szkole Podstawowej Nr 339 na Stegnach odbyła się konferencja KODEREK. Nasi uczniowie z klas VII i VIII wspierali organizację tego wydarzenia.