• Klasy 2a i 2d oraz edukacja filmowa w Kinie Muranów

• 23.10.2019 10:18
        • Klasy 2a i 2d rozpoczęły już udział w programie edukacji filmowej.
          17 października 2019 roku odbył się pierwszy seans w ramach cyklu "Filmowe sekrety" programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. W Kinie Muranów zaprezentowano film pt. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret rodziny von Broms".

• Dzień Patrona

• 22.10.2019 08:53
        • 16 października w naszej szkole jest dniem szczególnym. Wspominamy wtedy naszego Wielkiego Patrona- Jana Pawła II.  Przypominamy sobie najważniejsze wydarzenia z życia Papieża, poznajemy jego wielkie osiągnięcia ale...udowadniamy też, że wielki Jan Paweł II był małym, ciekawym świata Lolkiem.

• Ślubowanie klas I

• 18.10.2019 13:11
        • 16 października 2019 r. w 41 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową  papieża Polaka odbyło się na Strumykowej ślubowanie klas pierwszych.

• Święto Narodowe Hiszpanii

• 17.10.2019 14:43
        • Co roku 12 października obchodzone jest Święto Narodowe Hiszpanii, nazywane również Dniem Odkrycia Ameryki, Dniem Kolumba czy Dniem Hiszpańskości. Obchodzone również w innych krajach jako Dzień Świata Hiszpańskiego lub Dzień Rasy Hiszpańskiej czy Dzień Kolumba.