• VI Finał Warszawskiej Akademii Talentów

• 11.06.2019 15:22
        • Finał VI Warszawskiej Akademii Talentów  - uroczystość, podczas której laureaci konkursów organizowanych przez białołęckie gimnazja odbierają nagrody za swoje osiągnięcia w konkursach obejmujących przedmioty ścisłe, humanistyczne i artystyczne.
        • Klasa 1b i 1d w Teatrze Lalka

• 10.06.2019 14:45
        • 4 czerwca klasy 1b i 1d wybrały się do Teatru Lalka na spektakl pt. „Wakacje Mikołajka”. Spektakl w zabawny sposób opowiadał  o dzieciństwie. Występowali aktorzy, a także marionetki...

• Spotkanie z Alpakami z Zielonych Traw

• 10.06.2019 13:50
        • W maju gościliśmy na terenie naszej szkoły Małego Księcia i Hipisa czyli Alpaki z Zielonych Traw. Uczniowie klas 1 i 2 głaskali je, karmili marchewką, a nawet wyprowadzili na krótki spacer.

• 3f na wycieczce w Nieborowie

• 07.06.2019 13:37
        • Maj i czerwiec to nie tylko okres intensywnego poprawiania ocen, ale dla wielu klas to ostatnia okazja by wspólnie spędzić czas zanim rozpoczną naukę w różnych szkołach.

Na przykład klasa 3f postanowiła spędzić noc pod namiotami.