• 08.04.2019 14:12
        • 2 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Ubierając się na niebiesko pokazaliśmy, że wspieramy osoby ze spektrum autyzmu i cieszymy się, że są wśród nas.
        • Tydzień Kina Hiszpańskiego

• 28.03.2019 13:13
        • Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia.
        •  Warsztaty chemiczne
        • Warsztaty chemiczne

• 26.03.2019 11:27
        • 22 marca uczniowie klas 7a, 7c, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e i 3s uczestniczyli w warsztatach chemicznych, które prowadzili chemicy z Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia.

• Dzień języka francuskiego

• 22.03.2019 14:38
        • W środę 20 marca w Naszej Szkole wspólnie świętowaliśmy dzień języka francuskiego, "LA JOURNÉE INTERNATIONALE DE LA FRANCOPHONIE". Z tej okazji uczniowie klasy VIIIe i VIIId, a także klasy IIIc, f, j i k Gimnazjum przygotowali prezentacje na temat Francji i krajów francuskojęzycznych.