• Pokaz mody jesiennej w 2h

• 15.11.2019 11:43
        • W klasie 2h odbył się pokaz mody jesiennej. Uczniowie zaprezentowali swoje ulubione kreacje. Było bardzo różnorodnie, w tym sezonie królują u nas: moro, pompony, sztruks, paski i neon.

• Spotkanie 2d z Panią Policjantką

• 15.11.2019 10:50
        • 6 listopada 2019 r. klasę 2d odwiedziła Pani Małgorzata Gołaszewska. Pani nadkomisarz opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Wyjaśniła, co trzeba zrobić, aby pracować w policji.

• Obchody Święta Niepodległości

• 12.11.2019 13:36
        • Obchody Święta Niepodległości rozpoczęliśmy 8 listopada. Śpiewaliśmy wspólnie hymn, poznawaliśmy historię Polski. Nie zabrakło również wspólnego robienia kokard narodowych. Mali patrioci to my!

• Święto szkoły

• 12.01.2023 08:49
        • 16 października uroczyście obchodziliśmy święto naszej szkoły. Związane jest ono z kolejną rocznicą powołania na Stolicę Piotrową patrona szkoły Jana Pawła II.
        • Konferencja Koderek

• 05.11.2019 15:47
        • Nasza Szkoła jest współorganizatorem Konferencji „Koderek”, która odbędzie się w sobotę 16 listopada w Szkole Podstawowej nr 339 przy ul. św. Bonifacego 10 w Warszawie. Jest to wydarzenie mające na celu promocję informatyki wśród uczniów szkoły podstawowej oraz ich rodziców.