• XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 06.10.2021 11:24
      • 1 października 2021 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

• Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprojektować swoje matematyczne koszulki oraz przygotować piękne plakaty, które ozdobiły szkolne korytarze. Podczas przerw rozwiązywali zadania przygotowane w formie stacji zadaniowych oraz krótkie testy z tabliczki mnożenia, które sprawdzali ASYSTENCI ŚDTM z klas 4.  Podczas lekcji matematyki uczniowie mogli spróbować swoich sił w rozwiązywaniu „tabliczkowych” wykreślanek i łamigłówek. Dzień minął nam wszystkim na świetnej zabawie.

Szkolny koordynator:
        Wioletta Sosnowska