• XIII Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

• 07.06.2019 09:43
        • Podobnie jak w ubiegłych latach , także i w tym roku szkolnym świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru przypadający 27 marca. Względy organizacyjne spowodowały, że XIII edycja tego święta w naszej szkole miała miejsce w piątkowe popołudnie 5 kwietnia.

• Wycieczka 5c do warszawskiego metra

• 06.06.2019 15:06
        • W dniu 4.06.2019 r. klasa 5c wzięła udział w wycieczce do warszawskiego metra. Warsztaty prowadzone były przez osoby z fundacji Integracja. Pan Sebastian osoba ociemniała zapoznała dzieci z jak żyją, radzą sobie z ograniczeniami i barierami osoby niewidzące.
        • Wycieczka 5c i 5d do Żelazowej Woli

• 05.06.2019 16:55
        • W dniu 30.05.2019 r. odbyła się wycieczka dwóch klas 5c i 5d do Żelazowej Woli. Zwiedzaliśmy muzeum i dom, w którym urodził się Fryderyk Chopin, spacerowaliśmy po przepięknym parku i wzięliśmy udział w lekcji muzealnej na temat życia kompozytora oraz jego muzyki.