• Rowerowy maj 2022 w Szkole podstawowej nr 366

• 25.03.2022 10:56
      • Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie! Nasza szkoła kolejny rok bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. Program ten promuje zdrowy, ekologiczny styl życia. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Dla klimatu”. Chcemy zadbać o sprawność naszych Uczniów oraz o czystość naszej planety.

• Zasada jest prosta, odkurz swój rower, hulajnogę, rolki czy deskorolkę i wykorzystuj je jako środek transportu do szkoły. Zbierz jak najwięcej naklejek do swojego rowerowego dzienniczka i na plakacie klasowym.

Trzy najaktywniejsze szkoły otrzymają mobilne miasteczka ruchu drogowego lub rowery, zaś w każdej szkole najaktywniejsza klasa otrzyma w nagrodę wycieczkę lub warsztaty. Biorące udział w akcji osoby mogą wygrać darmowe wejściówki lub zniżki na ciekawe atrakcje.
        Uwaga! Ruszamy już 4 maja!

Szkolne koordynatorki akcji:
        Agnieszka Cieniuszek