• Wycieczka 2d i 3c

• 13.10.2020 14:31
        • Dnia 6 października klasy 2d i 3c wybrały się na wycieczkę pt.: "Baśnie i Legendy Starej Warszawy".  Dzieci zapoznały się z Baśniami: m.in. "O Złotej kaczce", Baśni o Bazyliszku będącym postrachem Starej Warszawy", Baśni i legendzie o Warsie i Sawie.

• Gra miejska z okazji V Dni Węgierskich

• 05.10.2020 15:04
        • 3 października w ramach V Dni Węgierskich na terenie Tarchomina odbyła się gra miejska prowadząca ulicami i skwerami poświęconymi postaciom z historii polsko-węgierskiej.

• Wycieczka klasy 3d do Galerii BS

• 05.10.2020 10:24
        • Klasa 3d korzystając z pięknej pogody wybrała się na wycieczkę do Choszczówki, a dokładnie do Galerii BS. Pod czujnym okiem Pani Basi Stelmach dzieci brały udział w plenerze malarskim. Samodzielnie malowały farbą akrylową obrazy.

• Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września

• 18.09.2020 10:10
        • W klasie 2 f została przeprowadzona lekcja w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki. Lekcję tą przeprowadziła Sylwia Białapko i Edyta Chciuk. Bohaterką tego święta była mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.