• Mikołajki w 3b

• 09.12.2020 09:08
        • Wszystkich uczniów klasy 3b 6 grudnia odwiedził Mikołaj! Chcieliśmy razem cieszyć się z prezentów i wytrwale czekaliśmy do poniedziałku, aby wspólnie otworzyć prezenty.

• Mikołajki w klasie 0a

• 08.12.2020 15:52
        • W piątek 4 grudnia, klasa 0a obchodziła Mikołajki. Dzieci rano otrzymały list od Mikołaja, do którego dołączone były różne zadania. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tymi zadaniami, a jak wróciliśmy z obiadu, w sali czekał na nas worek z prezentami. Niektórzy twierdzą, że widzieli nawet rękę Mikołaja, gdy wymykał się ze szkoły i słyszeli dzwoneczki...
        • Pokonaj wirusa śmiechem

• 01.12.2020 15:56
        • Pod koniec listopada odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu "Pokonaj wirusa śmiechem". Uczniowie klasy 3f i 3h obejrzeli śmieszną lekcję edukacyjną, nauczyli się rymowanek i zrobili ilustracje.

• Tydzień dla niepodległej w klasie 1a

• 01.12.2020 13:09
        • Na początku listopada klasa 1a realizowała ogólnopolski projekt edukacyjny "Tydzień dla Niepodległej". Wszystkie podejmowane przedsięwzięcia związane były z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.