• Mikołajki w klasie 3d

• 17.12.2020 09:27
        • W mikołajkowy poniedziałek 7 grudnia wszystkie dzieci z klasy 3d pomimo, iż w swoich domach to jednak wspólnie spędzały czas. Wyczekiwały na śnieg, na Świętego Mikołaja i oglądały zimowy film pt. "Szybcy i śnieżni".
        • Mikołajki w 3b

• 09.12.2020 09:08
        • Wszystkich uczniów klasy 3b 6 grudnia odwiedził Mikołaj! Chcieliśmy razem cieszyć się z prezentów i wytrwale czekaliśmy do poniedziałku, aby wspólnie otworzyć prezenty.

• Mikołajki w klasie 0a

• 08.12.2020 15:52
        • W piątek 4 grudnia, klasa 0a obchodziła Mikołajki. Dzieci rano otrzymały list od Mikołaja, do którego dołączone były różne zadania. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tymi zadaniami, a jak wróciliśmy z obiadu, w sali czekał na nas worek z prezentami. Niektórzy twierdzą, że widzieli nawet rękę Mikołaja, gdy wymykał się ze szkoły i słyszeli dzwoneczki...