• 08.10.2021 16:45
        • 29 września po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto zostało ustanowione z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.

• XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• 06.10.2021 11:24
        • 1 października 2021 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

• Klasa 1a na tropie znaków drogowych

• 01.10.2021 09:38
        • Pierwszy tydzień szkoły pierwszoklasiści poświęcili na poznawanie siebie, szkoły i naukę bezpiecznego poruszania się. A już za chwilę ruszamy z programem Akademia Bezpiecznego Puchatka.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole

• 22.09.2021 09:01
        • 15 września w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ KROPKI. Inspiracją naszych zabaw z uczniami było opowiadanie z książki “The Dot”. Historia dotyczy dziewczynki i jej kropki. Kropka ta zmieniła świat małej Vashti, która nagle uwierzyła w siebie.