• Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

• 24.01.2024 09:56
      • Tuż przed świętami Bożego Narodzenia naszą szkołę odwiedziła znana pisarka, pani Justyna Bednarek.
        Autorka uwielbianych przez dzieci książek gościła u nas dwa dni i spotkała się z większością klas 0- III. Dzieci z uwagą słuchały historii z życia autorki, zadawały ciekawe pytania.

• Bardzo chętnie brały udziały udział w skarpetkowych zabawach, które inicjowała pani Justyna.

Po spotkaniach uczniowie mogli kupić książki autorki, zdobyć autograf czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Spotkania autorskie stają się niepisaną tradycją w naszej szkole.

Zapraszając poczytnych autorów staramy się  promować rozwój czytelnictwa i rozbudzać miłość do książek.

Biblioteka szkolna niezmiennie zaprasza serdecznie!

Czytajmy jak najwięcej!

Opracowała: