• Amnesty International

• Dokładnie tydzień temu w naszej szkole odbył się po raz pierwszy w historii Dzielnicy Białołęka maraton pisania listów Amnesty International. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Białołęka we współpracy z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej nr 366.
        • Teatr Narodowy

• Tradycją naszej szkoły są wyjścia wieczorne uczniów, rodziców i nauczycieli do teatrów warszawskich. W środę 12 grudnia udaliśmy się do Teatru Narodowego na sztukę "Śluby panieńskie".

• Kiermasz bożonarodzeniowy

• W naszej szkole został zorganizowany przez wychowawców świetlicy kiermasz bożonarodzeniowy. Zostały na nim wystawione ozdoby wykonane przez nauczycieli pracujących w świetlicy oraz anioły z konkursu międzyświetlicowego „Najpiękniejszy anioł bożonarodzeniowy”.

• Wspólne kolędowanie

• Uczniów - małych i dużych, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły zapraszamy na wspólne kolędowanie, które odbędzie się 20 grudnia (czwartek) o godzinie 15.35 na holu I piętra.
        • Przegląd kolęd i pastorałek

• Zapraszamy wszystkie klasy pierwsze i drugie do śpiewania kolęd i pastorałek w naszej szkole w dniu 17.12.2118 r. o godz. 10.40 – pierwsza zmiana o godz. 11.40 - druga zmiana na holu na pierwszym piętrze.
        • Święty Mikołaj

• 6 grudnia naszą świetlicę odwiedził Święty Mikołaj. Nasz gość swoimi odwiedzinami sprawił dzieciom ogromną radość. Każdemu dziecku wręczył słodki upominek. Na zakończenie wizyty świetliczki zrobiły pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem.

• Maraton czytania

• 05.12.2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się „Maraton czytania”. Akcję przeprowadziliśmy w ramach projektu „Czytamy - świat odkrywamy”. Nasi goście wprowadzili Nas w świat przygód Mikołajka.

• Kolorowe pierniczki

• W dniu 10 grudnia w klasie IVa odbyły się pierniczkowe warsztaty. Uczniowie przy pomocy kolorowych lukrów, mazaków i posypek dekorowali świąteczne pierniki. Efekt ich pracy wyszedł bardzo apetycznie.

• Mikołajki w pierwszych klasach

• Sezon przedświąteczny uważamy za otwarty! Gorączkę Bożego Narodzenia rozpoczęły Mikołajki. Nasze klasy przypominają prawdziwą Krainę Elfów Świętego Mikołaja:)

• Muzeum Katyńskie

• 23 listopada uczestnicy koła historycznego "Sekrety historii" udali się na wycieczkę do Muzeum Katyńskiego, której celem było pogłębienie wiadomości oraz zebranie informacji do realizowanego projektu edukacyjnego "Katyń".
        • Mikołajki w 3b

• 5 grudnia to prawie „Mikołajki”, więc klasa 3b (oddział gimnazjalny) wybrała się na warsztaty, ze świąteczną atmosferą w tle, do Fabryki Bombek, ul. Wojnicka 2.

• Lekcja historii w Multikinie

• Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, w dniu 23 listopada 2018 r. klasa 3b (odział gimnazjalny) uczestniczyła w niecodziennej lekcji historii, którą wygrał dla nas jeden z uczniów biorąc udział w konkursie ogłoszonym w zakładzie pracy rodzica. W sali Mulitikina Ursynów o „Pięknej Niepodległej” opowiadali prowadzący kanał HISTORY.

• 3b w Centrum Kształcenia Praktycznego

• W dniu 22 listopada 2018 r. klasa 3b, oddział gimnazjalny, uczestniczyła w dniu otwartym w Centrum Kształcenia Praktycznego, które znajduje się przy ulicy Mińskiej 1/5 na Pradze Północ.

• Wycieczka 1d do Multicentrum

• 4 grudnia klasa 1d wybrała się na lekcje do Multicentrum. Podczas dwóch godzin zajęć dzieci przygotowywały projekty z klocków K'nex oraz uczyły się korzystania z platformy edukacyjnej buliba.pl

• Wyjście do Wedla klasy 4e

• Z okazji zbliżających się Mikołajek, wybraliśmy się do Wedla. W fabryce czekolady kosztowaliśmy słodyczy i dekorowaliśmy czekoladową bombkę.

• Koncert Piosenki Patriotycznej

• 29 listopada w naszej szkole odbył się Koncert Piosenki Patriotycznej. W koncercie wzięły udział klasy: 1a, 1b, 1c, 1d, 1h, 2a i 2c. Dzieci zaśpiewały patriotyczne pieśni oraz współczesne piosenki o wolności i niepodległości.