• Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023
          • Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka 2023

• W niedzielę 14 maja 2023 roku miało miejsce szczególne wydarzenie.
            Na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu odbyły się XVIII Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023. Impreza sportowa połączona została z „Piknikiem Integracyjnym”, który uświetnił zawody i na który licznie przybyli zawodnicy z  rodzinami, trenerami a także zaproszeni goście.

• Egzamin ósmoklasisty 2023

• Dziś pierwszy dzień zmagań uczniów z egzaminem klas ósmych. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego, następnie z matematyki i języka obcego. Egzamin potrwa do czwartku 25 maja.
            Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia. Dacie radę!

• Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem operowym

• W środę 17 maja 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze światowej sławy tenorem, Panem Witoldem Matulką. Nasz gość opowiedział o swojej pracy artystycznej, m.in. o początkach swojej kariery i kulisach sławy. Podzielił się także wspomnieniami ze swoich występów scenicznych oraz zaśpiewał kilka utworów, czym zachwycił publiczność.

• Napoje energetyzujące - wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży

napoje energetyzujące stanowią grupę produktów obecnych w Europie od kilkunastu lat. Pierwszy napój tego typu został wprowadzony na rynek w Austrii w 1987 r., a w USA dziesięć lat później.
            Do Polski napoje energetyzujące dotarły w roku 1995.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjno-edukacyjnymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego m. st. Warszawy dotyczącymi napoi energetyzujących i ich wpływu na zdrowie dzieci i mlodzieży.

• Sukces w konkursie wojewódzkim

• Katarzyna M. uczennica klasy 8g została laureatką III miejsca w XVII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2023 w kategorii śpiew. Kasia zachwyciła jurorow oraz publiczność swoim wykonaniem Michaela Jacksona pt. "Black or white".

• Wycieczka klasy 5a i 5f do Zamku w Liwie

• Dnia 28 kwietnia uczniowie klasy 5a i 5f wybrali się na całodniową wycieczkę do Zamku w Liwie. Swoją wizytę rozpoczęli od lekcji muzealnej „Starożytny wehikuł czasu- historia pisma”. Uczestnicy poznali historię pisma- jego wynalezienia i zmian jakie przechodziło na przestrzeni tysiącleci. Spróbowali także własnych sił w pisaniu stalówką po czerpanym papierze.

• 3a w Muzeum Niepodległości

• W miniony piątek klasa 3a odwiedziła Muzeum Niepodległości. Uczniowie wraz z Panią przewodnik zwiedzili gmach Pałacu Przebendowskich, a także wzięli udział w warsztatach ‘Wiwat Maj, 3 Maj!’.

• Rowerowy Maj 2023

• 4 maja rusza po raz kolejny kampania Rowerowy Maj. Zapraszamy gorąco wszystkich uczniów do udziału i aktywnych przyjazdówn do szkoły.
            Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny - na rowerze, deskorolce, rolkach lub hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych).