• Informacje dotyczące świetlicy szkolnej

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego (2 września br.), w godzinach od 7:00 do 17.00  dyżurują dwie świetlice 118 i 119. W tym czasie wychowawcy świetlicy będą przyjmować wypełnione Deklaracje rodziców/opiekunów prawnych dziecka korzystającego ze świetlicy szkolnej, które nie zostały jeszcze przyniesione. Ostateczny termin przyniesienia deklaracji do szkoły – 3 września 2024 r.

Uprzejmie prosimy o dostarczenie kompletnych deklaracji, zawierających wszelkie potrzebne dane i podpisy obojga rodziców/opiekunów prawnych.

Deklaracje do świetlicy są dostępne na stronie internetowej szkoły  w zakładce →  świetlica szkolna lub w sekretariacie szkoły.

W związku ze zmianą w statucie szkoły, dzieci  mogą być odbieranie wyłącznie przez osoby pełnoletnie wskazane w deklaracji przez rodziców/opiekunów prawnych.

Telefoniczne prośby o samodzielny powrót dziecka ze świetlicy nie będą uwzględniane.

Samodzielny powrót dziecka jest możliwy, kiedy dziecko ukończy 8 rok życia i rodzice/ opiekunowie/ prawni wpiszą taką zgodę  w Deklaracji rodziców/ opiekunów prawnych dziecka korzystającego ze świetlicy szkolnej..

• Informacje żywieniowe

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie i Uczniowie!

Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić rok szkolny 2024/2025 jako organizator żywienia i operator szkolnej stołówki w Państwa szkole. Dziękujemy za zaufanie! Organizacja i obsługa administracyjno-finansowa żywienia (zamówienia, rozliczenia i odwołania posiłków) odbywać będzie się w oparciu o system Obiado. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji w systemie i do złożenia zamówienia posiłków.

• Od 1 września b. r. dzieci i młodzież z Ukrainy zostaną objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki, powiązanym z pobieraniem świadczenia wychowawczego (tzw. 800+). Poniżej ulotka informacyjna, która zawiera kluczowe informacje na temat wprowadzonego dla dzieci uchodźczych obowiązku edukacyjnego oraz dostępnych form wsparcia dla uczniów z Ukrainy.

Małgorzata Wiśniewska

Szkoły Podsawowej nr 366