• Jesienne drzewa

• W ciągu ostatnich dwóch tygodni Świetliczaki ozdabiały świetlicę barwami jesieni. Powstało wiele ciekawych dekoracji i prac w ciepłych kolorach czerwieni, żółci, zieleni i pomarańczy.

• Projekt Cybernauci

• W ramach projektu „Cybernauci – kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci„ finansowanych ze środków MEN, w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Emisariuszem Bezpiecznego Internetu.
        • MegaMisja

• W tym roku szkolnym uczniowie z kl. 2a wraz z nauczycielem świetlicy uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla Świetlic Szkolnych "Mega Misja" organizowanym przez Fundację Orange.
        • Drodzy Uczniowie!

• Serdecznie zapraszam do udziału w  olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego  w sesji jesiennej, która zostanie przeprowadzona w dniu 05-11-2018 r.
        • Klasa 2a w Głęboczycy

• Pierwsza klasa to czas na poznawanie nowych przyjaciół, nowych miejsc. Klasa 1a postanowiła miło spędzić wspólnie czas i wybrała się na wieś do Głęboczycy.
        • Olimpiada Szachowa Batumi 2018

• Polacy sensacyjnie wygrali w dziewiątej rundzie z prowadzącą w klasyfikacji, broniącą tytułu reprezentacją USA 2,5:1,5 i zostali liderami turnieju open olimpiady szachowej, rozgrywanej w Batumi. Polki wygrały z Litwą 3:1 i zajmują 19. miejsce.

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• To międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.
        • Dzień Chłopaka w 2b

• W poniedziałek 1 października klasa 2 b obchodziła Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali dyplomy i upominki, a wszystkie dzieci pyszne, wesołe babeczki.

• Dzień Chłopaka

• W piątek 28.09.18r. w naszej świetlicy obchodziliśmy „Dzień chłopaka”. Z tej okazji chłopcy dokonali autoprezentacji, podczas której dowiedzieliśmy się, że największym zainteresowaniem wśród chłopięcej grupy świetliczaków cieszy się piłka nożna.
        • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Pamięciowe opanowanie tabliczki mnożenia jest warunkiem przyszłych matematycznych sukcesów. Pomóżmy naszym dzieciom i zamiast żmudnego i nudnego "wkuwania" zastosujmy inne, przyjemniejsze metody.
        • PROJEKT Muzeum za 1 zł

• Nasze miasto obchodzi setną rocznicę odzyskania niepodległości pod hasłem "Warszawa. Stolica Wolności". Szczególne znaczenie dla procesu edukacji i wychowania w tym kontekście odgrywają wizyty i zajęcia dla uczniów warszawskich szkół w muzeach.
        • Wieczór z Filmem Hiszpańskim

• W ostatni weekend odbył się w szkole "Wieczór z Filmem Hiszpańskim" (spotkanie miłośników kina hiszpańskiego, podczas którego jemy pizzę, oglądamy film w oryginale, a potem dzielimy się wrażeniami).
        • Międzymuzealna Gra Terenowa

• W dniach 13-16 września uczniowie klasy 3P gimnazjum wzięli udział w Międzymuzealnej Grze Terenowej, realizowanej w ramach konferencji Muzealna EduAkcja Warszawy 2018.
        • Dzień Kropki

• 14 września br. w Szkole Podstawowej nr 366 będziemy obchodzili 'Dzień Kropki" - święto kreatywności, talentu i odwagi.