• Wycieczka do Lasu Bielańskiego

• 22 marca uczniowie klasy 2a wybrali się do lasu bielańskiego. Na miejscu spotkaliśmy pana leśnika, który zabrał nas na długi spacer ścieżką edukacyjną. Tematem naszych zajęć były wiosenne pohukiwania sowy.

• 2a w Teatrze Palladium

• 12 marca 2019 klasa 2 a była na wycieczce w Teatrze Palladium. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w interaktywnym spektaklu z ogromnymi bańkami mydlanymi w roli głównej pod tytułem "Dziwactwa Mistrza Bulbulasa".
        • Dzień języka francuskiego

• W środę 20 marca w Naszej Szkole wspólnie świętowaliśmy dzień języka francuskiego, "LA JOURNÉE INTERNATIONALE DE LA FRANCOPHONIE". Z tej okazji uczniowie klasy VIIIe i VIIId, a także klasy IIIc, f, j i k Gimnazjum przygotowali prezentacje na temat Francji i krajów francuskojęzycznych.
        • Detektywistyczna zagadka w Kinie Muranów

• Klasa 1d uczestniczyła w zajęciach z edukacji filmowej w Kinie Muranów. Dzieci były zachwycone filmem pt. " Biuro detektywistyczne Lassego i Mail. Stella Nostra". Z zaciekawieniem oglądały przygody bohaterów oraz brały udział w rozmowie na temat Szwecji.

• Dogoterapia w klasie 1h

• 20 marca uczniów klasy 1h ponownie odwiedził pies Pani Agatki - Benji (rasy Coton de Tulear). Pies dał dzieciom to, czego potrzebowały najbardziej - dotyku i czułości.

• Konkurs Przyrodniczy Świetlik

• 12 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole Ogolnoposki Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik. W konkursie wystartowało dzieci z klas pierwszych i drugich.

• Wieczorek literacki w świetlicy szkolnej

• W dniu 11.03.19 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej w ramach projekty „Czytamy - świat odkrywamy” odbył się „Wieczorek Literacki”. Spotkanie miało na celu propagowanie czytelnictwa, a szczególnie czytania i recytowania wierszy na głos wśród dzieci.
        • Zawody siatkówka chłopcy

• Kolejny sukces naszej Szkoły! W Mistrzostwach Dzielnicy Białołęka nasza reprezentacja chłopców zajęła 1 miejsce po wspaniałej walce i zaciętym meczu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 365.

• Turniej warcabowy

• 14 marca  uczniowie Szkoły Podstawowej nr 366 reprezentowali naszą szkołę w V Świetlicowym Turnieju Warcabowym.

• Ekoludki i Potwory ekologiczne

• Klasa 1g i 1a w trosce o nasz klimat pokazały, że surowce wtórne nie tylko należy segregować ale też można praktycznie wykorzystać. Przez kilka ostatnich dni dzieci poznawały  jak segregować odpady i które z nich można wykorzystać.

• Wiosenny ogródek klasy 2 a

• Zbyt długa zima i zbliżająca się wiosna była impulsem do zasadzenia cebuli na szczypiorek. Uczniowie posiali także rzeżuchę, bo wiedzą, że ma dużo witamin oraz składników mineralnych.

• Świetlicowy ogródek ziołowy

• Wiosna za oknem zachęca do obserwowania przyrodniczych zmian i podziwiania pierwszych oznak budzącego się życia. Postanowiliśmy więc założyć „ Świetlicowy ogródek ziołowy”.
        • 1a i 1b w Kinotece

• 1 marca klasa 1a i 1b wyruszyła na wycieczkę do Kinoteki. Zajęcia dotyczyły reklamy, jej tworzenia i manipulacji.

• Tłusty czwartek w świetlicy

• 7 lutego dzieci ze świetlicy obchodziły tradycyjnie Tłusty Czwartek. Jak wieść głosi ”pączka zjeść w tłusty czwartek powinniśmy,  by dostatek nam się ziścił..." dlatego nie obyło się bez tego słodkiego smakołyku.. .