• Szkoła marzeń na lekcji hiszpańskiego

• W minionym tygodniu uczniowie klasy VII B i VII C zaprezentowali na lekcjach języka hiszpańskiego projekty swojej wymarzonej szkoły. Młodzież pracowała w parach, grupach lub indywidualnie.
        • Blue Monday

• Dzisiaj wypada Blue Monday - najbardziej depresyjny dzień w roku!
            Blue Monday, czyli niebieski poniedziałek wymyślił brytyjski naukowiec Cliff Arnall z Uniwersytetu w Cardiff.
        • Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszam 22 stycznia 2020 r. /środa/ na zebrania z Rodzicami, które odbędą się wg harmonogramu:
        • Mój mózg - konkurs

• Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas 2-3 do udziału w konkursie "Mój mózg". Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy o budowie i funkcjonowaniu mózgu człowieka. Konkurs odbędzie się 31.01.2020 r. o godzinie 10:40
        • Graliśmy razem z WOŚP!

• Nasi najmłodsi uczniowie od kilku miesięcy uczestniczą w programie "Ratujemy i uczymy ratować " Fundacji Wielka Orkiestra świątecznej pomocy.  Dzięki specjalnemu zaproszeniu mogliśmy uczestniczyć w wielkim wydarzeniu, jakim jest Finał WOŚP.

• Szkolny koncert kolęd

• Tuż przed Świętami na długiej przerwie odbył się w naszej szkole koncert kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim. Wzięli w nim udział świątecznie przebrani uczniowie klas piątych oraz szóstych. Zgromadzona widownia była zaproszona do wspólnego kolędowania :)

• Jasełka w wykonaniu klasy 2h

• Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2h przedstawili w naszej szkole Jasełka. Występ wprowadził nas w świąteczną atmosferę, przypominając wydarzenia związane z narodzeniem Dzieciątka Jezus. Kolędy oraz pastorałki sprawiły, że poczuliśmy świąteczną radość i zadumę.

• Kiermasz ciast

• Drodzy Uczniowie,
            Wielkimi krokami zbliża się 28 FINAŁ WOŚP!!!!
            Jak co roku nasza szkoła włącza się w akcję, będąc jednym z organizatorów sztabu na Białołęce, ale też organizując między innymi kiermasz ciast, który odbędzie się w najbliższy piątek tj. 10.01.2020 r.

• Wspólne kolędowanie

• 20 grudnia w naszej Szkole odbyło się coroczne wspólne Kolędowanie. Dzieci z klas wczesnoszkolnych oraz młodzież z klas 5-8 połączyły wspólnie siły, by zaśpiewać kolędy oraz świąteczne piosenki po polsku, angielsku i hiszpańsku.
        • Zezia i Giler - Agnieszka Chylińska

• Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze!
            W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść?
            Teraz jest już jasne: „Zezia i Giler”, to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.

• Dyżur w przerwie świątecznej

• Szanowni Rodzice,
            w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną informujemy, że dyżur opiekuńczy jest sprawowany w następujących dniach i godzinach:
            23.12.2019 r. - 7:00-17:00
            24.12.2019 r. - 7:00-14:00
            27.12. 2019 r. - 7:00-17:00
            30.12.2019 r. - 7:00-17:00
            31.12.2019 r. -  7:00-14:00
            02.01.2020 r. -  7:00-17:00
            03.01.2020 r. -  7:00-17:00

Dzieci przyprowadzane w godz. od 7.00 do 8.00, zbierają sie w sali 023 na parterze. o godzinie 8.00 sa przeprrowadzane do sali świetlicowej 119 na 1 piętrze.

• #Razem na święta#

• W ten szczególny czas nikt nie powinien czuć się samotny i opuszczony....dlatego wzięliśmy udział w pięknej akcji pod nazwą "Bezdomna kartka". Chętni uczniowie przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne z życzeniami, które przekazaliśmy do ośrodków dla osób bezdomnych.

• Jasełka w 2j

• 16 grudnia w poniedziałkowe popołudnie drugoklasiści gościli w klasie swoich najbliższych, rodziców i rodzeństwo. Zaprezentowali "Jasełka", przedstawienie o Bożym Narodzeniu. Złożyli także wszystkim świąteczne życzenia.
        • Dzień Angielski 2019

• Zgodnie z coroczną tradycją, w naszej szkole, odbył się Dzień Angielski dla klas pierwszych.

Wyjątkowość imprezy polega na tym, że prowadzącymi punkty z atrakcjami dla pierwszoklasistów są uczniowie klas szóstych. To było dla nich ogromne wyzwanie i wysiłek, z którego wywiązali się wzorowo !!! Dziękujemy !!!

• Świąteczne kartki

• Zbliżające się święta Bożego Narodzenia stały się inspiracją dla uczniów klas IV-VIII, którzy przygotowali piękne kartki i tym samym wzięli udział w szkolnym konkursie na  „Kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku francuskim lub hiszpańskim".