• Przesunięcie terminów Egzaminu Ósmoklasisty

• Decyzją Ministra Edukacji Pana Dariusza Piontkowskiego, Egzamin Ósmoklasisty zostaje przesunięty na późniejszy termin. Szczegółowe daty zostaną podane przez Ministerstwo co najmniej trzy tygodnie przed Egzaminem.

• Godziny pracy sekretariatu

• Informujemy, że w związku z ograniczeniami związanymi z zagrożeniem COVID-19, od dnia 06.04.2020 sekretariat szkoły będzie czynny w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-14.00. W pilnych sprawach proszę o kontakt na: sekretriat@strumyk21.edu.pl

• Poradnik dotyczący koronawirusa

• Czym jest koronawirus i czym grozi spotkanie z nim? Dlaczego nie ma szkoły? Jak rozmawiać z dzieckiem na tak trudne tematy? Podpowiedzi przynosi książeczka w PDF opracowana przez kolumbijską psycholog Manuelę Molinę Cruz.
        • #kartkadlamedyka od klasy 2d

• Niektórzy koncertują, inni klaszczą na balkonach, a dzieci z klasy 2d przygotowały laurki dla lekarzy, ratowników i pielęgniarek. To właśnie im DZIĘKUJEMY za ich nieocenioną pracę, ratowanie życia i zdrowia!!! Bądźcie zdrowi!!! Bijemy Wam brawo!
        • Książka dla dzieci o koronawirusie

• Na świecie aż roi się od wirusów. Stykamy się z nimi od wieków. Od wieków też mamy do czynienia z wywoływanymi przez wirusy epidemiami. Skąd więc wiemy, jak wyglądają…? Odpowiedź na to i inne pytania znajdziemy w nowej książeczce dla dzieci w formacie pdf. „Masz tę moc”.

• Dzień Autyzmu 2 kwietnia

• Szkoła Podstawowa nr 366 co roku obchodzi Światowy Dzień Autyzmu. Rok Szkolny 2019/2020 nie stanowi wyjątku, ponieważ wspieraliśmy i solidaryzowaliśmy się z Osobami ze spektrum autyzmu w trybie #zostanwdomu

• Akcja 4a - zostanwdomu

• Klasa 4a w ramach godziny wychowawczej online podjęła wyzwanie, aby narysować/zaprojektować/wykleić plakaty promujące jedno z najważniejszych haseł kwarantanny, czyli #zostanwdomu.
        • Odwołanie Zawodów Pływackich oraz Pikniku Integracyjnego

• Informujemy, że  w związku z pandemią koronawirusa organizowane co rocznie przez Szkołę Podstawową nr 366 im. Jana Pawła II oraz Towarzystwo Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 366 Zawody Pływackie Dzieci Niepełnosprawnych Białołęka oraz Piknik Integracyjny w tym roku nie odbędą się.

• Po co czytamy książki?

• Po co czytamy książki? Czytając, poszerzamy swoje horyzonty i wiedzę. Doskonalimy zdolności językowe, rozwijamy słownictwo, czy pobudzamy wyobraźnię.
            Czytanie to najlepszy sposób na chandrę i przyjemna forma spędzania czasu wolnego!

• Świetlicowe czytanie na dywanie

• W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej gościliśmy panią Beatę, lektorkę języka angielskiego, ze szkoły językowej Early Stage.  W ramach projektu „Czytanie na dywanie” przeczytała dzieciom „Historię o śwince skarbonce”.

• Warsztaty fotograficzne Va

• 27 lutego klasa Va udała się na warsztaty fotograficzne do Pałacu Kultury i Nauki . Uczniowie zostali zapoznani z historią fotografii oraz z pracą fotografa artysty.
        • Najpiękniejsza maska karnawałowa - konkurs

• Pod koniec lutego w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt.: „Najpiękniejsza maska karnawałowa”. Napłynęło do nas wiele pięknych prac, z których bardzo ciężko było wybrać laureatów konkursu, ale się udało!

• Dzień Kobiet

• Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

• REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE A.D. 2020

Rekolekcje wielkopostne
            w Szkole Podstawowej nr 366 odbędą się w dniach:
            9-11 marca 2020 r. (poniedziałek – środa) w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu, ul. Strumykowa 25 według następującego  harmonogramu: 9.45-10.30 (3 godz. lekcyjna) – klasy 4-811.40-12.25 ( 5 godz. lekcyjna) – klasy 1-3

• Kolorowe bransoletki

• Dnia 28 lutego w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez wykonanie kolorowych bransoletek metodą warkoczykową. Tempo i czas pracy były błyskawiczne, a efekty przyniosły pożądaną satysfakcję.

• Klasy 2j, 3a i 3b na wycieczce w Muzeum Historycznym w Legionowie

• 25 lutego klasy 2j, 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Historycznego w Legionowie. Uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej pt. W krainach lodu i książek - rzecz o Alinie i Czesławie Centkiewiczach, znanych pisarzach i polarnikach, a także byłych mieszkańcach Legionowa.

• Informacja dla powracających z Północnych Włoch

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: ,,Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.”