• Narodowe Czytanie w naszej szkole

• 14.09.2023 09:06
        • Narodowe Czytanie organizowane jest corocznie przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od 2012 roku. Nasza Szkoła również przyłączyła się do tej ogólnopolskiej akcji. Dnia 8 września wybrane fragmenty ,,Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej zaprezentowali uczniowie klas siódmych i ósmych.

• Wycieczka integracyjna Halo Mazury

• 22.06.2023 09:45
        • W dniach 12-14.06 klasa 4F i 4E brały udział w wycieczce integracyjnej Halo Mazury. Mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu, radość, wspólna zabawa - to wzorowy przepis na ekstra zieloną szkołę!
        • Egzamin na kartę rowerową

• 13.06.2023 13:57
        • W czerwcu swoje pierwsze uprawnienia do kierowania rowerem uzyskali uczniowie klas czwartych. Egzamin na kartę rowerową składał się z dwóch etapów: teoretycznego, podczas którego uczniowie zmagali się z testem wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz praktycznego polegającego na wykazaniu się umiejętnością jazdy na rowerze na placu manewrowym miasteczka ruchu drogowego.
        • Wycieczka 1a i 1f do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

• 05.06.2023 15:44
        • 8 maja 2023 r uczniowie z klas 1a i 1f wybrali się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Dzieci oglądały starodawną wioskę, domy, zagrody i zwierzęta. Chętnie słuchały opowieści o życiu w dawnych czasach. Uczniowie wzięli udział w lekcji kaligrafii, która odbyła się w Muzealnej Szkole.