• Dni Teatru w naszej szkole - piątek

• 04.04.2022 17:07
        • W piątek w naszej szkole odbyła się prezentacja ostatniej stacji tematycznej. Przewodniczyła jej Wioleta Zawistowska. Stację przygotowali uczniowie klasy 7d, którzy zachwycili wszystkich pomysłowym przedstawieniem Dziadów Adama Mickiewicza. Stroje uczniów zaimponowały!
        • Dni Teatru w naszej szkole - czwartek

• 01.04.2022 16:20
        • Podczas czwartkowych lekcji języka polskiego uczniowie klas szóstych i siódmych prezentowali swoje talenty. Duże brawa dla naszych uczniów z Ukrainy, którzy recytowali wiersze w swoim ojczystym języku!

• Pomoc dla dzieci z Ukrainy

• 01.04.2022 10:00
        • W środę 30 marca dotarła do naszej szkoły pierwsza partia plecaków przekazana przez fundację KPMG, która działa na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych i przeciwdziałania wykluczeniu edukacyjnemu dzieci i młodzieży.  Są to wyprawki szkolne przygotowane dla dzieci z Ukrainy z klas 4-8, które niedawno rozpoczęły naukę w naszej szkole.

• Dni Teatru w naszej szkole - środa

• 31.03.2022 13:43
        • W środę uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prezentacji fragmentów sztuk Williama Szekspira: Romea i Julii oraz Hamleta. W role głównych bohaterów wcielili się uczniowie klasy 7c i 7f, którym patronowała Agnieszka Gigol.

• Dzień bez plecaka!

• 31.03.2022 12:08
        • Początek wiosny to okazja do szaleństwa. W dniu 25.03 odbyła się w naszej szkole akcja Samorządu: DZIEŃ BEZ PLECAKA!!! Tradycyjne plecaki zostały zastąpione walizkami, skrzynkami, szufladą z biurka, kartonem, tosterem, garnkiem, a nawet... grillem i oponą. Śmiechom nie było końca. Kreatywność naszych uczniów nie zna granic!

• sekretariat.sp366@eduwarszawa.pl
      • ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa Poland