• Warsztaty ekologiczne kl. 3c i 3d

• 21.12.2020 11:04
        • W grudniu klasy 3c i 3d odbyły cykl ciekawych warsztatów ekologiczne on line, które poprowadziła Fundacja Alter Eko. Dzieci uczestniczyły w zajęciach o segregacji śmieci i recyklingu. Wirtualnie segregowały śmieci oraz dowiedziały się, w jaki sposób są przetwarzane.
        • Spotkanie wigilijne w klasie 0a

• 21.12.2020 10:16
        • W czwartek 17 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne w klasie 0a. Na naszą wigilię została zaproszona pani dyrektor Renata Królak i wspólnie z nami celebrowała ten wyjątkowy dzień.
        • Warsztaty online 3a

• 18.12.2020 15:54
        • Zdalna nauka nie oznacza wcale, że musimy rezygnować z ciekawych zajęć. Przeciwnie, są one bardzo atrakcyjne:) Klasa 3a uczestniczyła już w kilku warsztatach online: w Muzeum Narodowym, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, w edukacji filmowej oraz w spotkaniu z...Mikołajem.

• Konkurs czytelniczy klasy VIa

• 21.12.2020 08:50
        • W listopadzie odbył się konkurs czytelniczy w klasie VIa . Do rywalizacji przystąpiła cała klasa, podzielona na grupę dziewczynek i chłopców. Kryteria oceny przez jury to: płynność, wyrazistość, ekspresja i dykcja przeczytanego fragmentu książki "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica biblioteki".

• Warsztaty Media społecznościowe i cyberprzemoc

• 16.12.2020 13:06
        • W grudniu klasa VI A uczestniczyła w warsztatach "Media społecznościowe i cyberprzemoc". Zajęcia poprowadził p. M. Lisowski z zawodu prawnik i fotograf. Zajęcia były interesujące, uczniowie odpowiadali na pytania i sami sobie uświadamiali, jakie zagrożenia niesie nie kontrolowanie ilości godzin spędzonych w świecie wirtualnym.