• Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem operowym

• 19.05.2023 13:11
        • W środę 17 maja 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie ze światowej sławy tenorem, Panem Witoldem Matulką. Nasz gość opowiedział o swojej pracy artystycznej, m.in. o początkach swojej kariery i kulisach sławy. Podzielił się także wspomnieniami ze swoich występów scenicznych oraz zaśpiewał kilka utworów, czym zachwycił publiczność.
        • Wycieczka klasy 5a i 5f do Zamku w Liwie

• 11.05.2023 11:31
        • Dnia 28 kwietnia uczniowie klasy 5a i 5f wybrali się na całodniową wycieczkę do Zamku w Liwie. Swoją wizytę rozpoczęli od lekcji muzealnej „Starożytny wehikuł czasu- historia pisma”. Uczestnicy poznali historię pisma- jego wynalezienia i zmian jakie przechodziło na przestrzeni tysiącleci. Spróbowali także własnych sił w pisaniu stalówką po czerpanym papierze.

• 1F i 2D w Centrum Pieniądza NBP

• 08.05.2023 12:06
        • Po powrocie z Majówki dwie klasy, 1f i 2d miały okazję odwiedzić Centrum Pieniądza NBP.
          Obie klasy brały udział w lekcji ‘Nasz polski złoty’.
        • Rowerowy Maj 2023

• 04.05.2023 10:14
        • 4 maja rusza po raz kolejny kampania Rowerowy Maj. Zapraszamy gorąco wszystkich uczniów do udziału i aktywnych przyjazdówn do szkoły.
          Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny - na rowerze, deskorolce, rolkach lub hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych).

• Klasa 2d w teatrze

• 21.04.2023 15:50
        • Klasa 2d odwiedziła niedawno Mazowiecki Teatr Muzyczny. Uczniowie oglądali spektakl "Awantura w Molldurze"- bajkę, która uczy tolerancji i akceptowania różnorodności. Dzieci mogły zrozumieć, że każdy człowiek jest inny, ale sobie równy.