• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023

• 31.01.2023 15:53
        • Już po raz drugi dzieci z naszej szkoły miały możliwość uczestniczenia w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W samym sercu Orkiestry sprawdziliśmy swoje umiejętności pierwszopomocowe w wirtualnej rzeczywistości, poćwiczyliśmy na fantomach pod czujnym okiem instruktorów WOŚP.
        • Spotkanie autorskie

• 24.01.2023 09:08
        • W dniach 17-18 stycznia gościły w naszej szkole: pani Renata Piątkowska, autorka książek dla dzieci i młodzieży oraz pani Malwina Kożurno, lektorka. Podczas spotkań dzieci mogły wysłuchać zabawnych i prawdziwych historii z udziałem rożnych zwierząt, dowiedzieć się, jak twarde orzechy ludzie mają czasem do zgryzienia, a także przypomnieć sobie, kto i co robi, aby można było stworzyć książkę.

• Wycieczka 4f do BOK-u

• 23.01.2023 15:50
        • 17.01.2023r. odbyła się wycieczka klasy 4F do BOK na spektakl Wyspa Leopolda zorganizowany przez Fundację Ave.

• Lekcja wychowawcza w klasie 7a

• 23.01.2023 15:30
        • Dnia 13 stycznia odbyła się pierwsza w Nowym Roku godzina wychowawcza w klasie 7a – integracyjnej. Pani Katarzyna Orzechowska – wychowawca klasy – postanowiła, że ta lekcja odbędzie się w cukierni Piccolo. W końcu należy słodko zacząć Nowy Rok :).