• Ciekawe lekcje historii - październik 2022

• 08.11.2022 16:10
        • W pażdzierniku uczniowie klas 8a i 8d w ramach zajęć "Ciekawe lekcje historii" przygotowali, w formie plakatów, podsumowanie II Wojny Światowej. Klasy 5 rozdział dotyczący starożytnego wschodu zakończyły wykonaniem mumii.
        • Moja dzielnica, miasto, region 2022

• 08.11.2022 13:16
        • W ramach innowacji historycznej "Moja dzielnica, miasto, regjon" klasy 6a, 6b i 6c oraz klasa 8a uczestniczyły w wycieczce po Mazowszu. Odwiedziły Zamek Ujazdowski, Czerwińsk nad Wisłą, Wyszogród oraz Płock.
        • Spotkanie z poetką

• 21.10.2022 13:32
        • 11 i 18 października b. r. gościliśmy w naszej szkole Panią Hannę Niewiadomską, autorkę utworów dla dzieci. Swoim miłym usposobieniem zjednała sobie bardzo szybko wszystkie dzieci. Pani Hanna zaprezentowała małym słuchaczom wiersze ze swojej najnowszej książki „Bajczytanki  Pani Hanki” oraz zaprezentowała jak wygląda praca twórcza poety i warsztat pisarski. Zachęciła je również do wspólnego rymowania.
        • Mały Książę na deskach teatru

• 18.10.2022 15:20
        • Dnia 11 października 2022 roku uczniowie klas ósmych mieli okazję obejrzeć inscenizację powiastki filozoficznej pt. Mały Książę w Teatrze Relax w Warszawie przy ul. Złotej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra aktorska i muzyka. Charyzmatyczni aktorzy zaprezentowali symboliczną treść lektury.

• 17.10.2022 18:05
        • Dnia 07.10.2022 r. w Naszej Szkole w klasach 4-8 na lekcjach matematyki odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
          W dniu tym królowała tabliczka mnożenia w różnorodnej formie tzn. konkursach, quizach, zadaniach, zabawie, pracach w grupach itd.