• Międzynarodowy Dzień Głośnego Czytania – 2022 rok

• 07.10.2022 16:19
        • Dnia 29 września 2022 roku Szkoła Podstawowa Nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie wzięła aktywnie udział w Międzynarodowym Dniu Głośnego Czytania. Uczniowie klas I-III uważnie słuchali literatury dziecięcej, czytanej przez nauczycieli uczących w klasach młodszych.
        • Warsztaty przyrodnicze o bioróżnorodności

• 07.10.2022 09:57
        • W środę 28 września i w piątek 30 września niektóre klasy 1-3 brały udział w warsztatach przyrodniczych o bioróżnorodności. Interesujące zajęcia prowadził pan Roman Persona z Per-Zoo. Pan Roman ciekawie opowiadał o tym dlaczego to dobrze, że zwierzęta są różne.
        • Dzień Języków Obcych

• 05.10.2022 15:23
        • Europejski Dzień Języków – międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone w całej Europie corocznie 26 września. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Z okazji Dnia Języków Obcych przedstawiciele klas losowali w bibliotece karteczki z państwami, a ich zadaniem było ubranie się w kolory flagi danego państwa, przygotowanie powitań w danym języku; mile widziane były również książki pisarzy i pisarek z wylosowanego kraju, jak również tamtejsze przysmaki.
        • Festiwal Nauki 2022

• 05.10.2022 15:37
        • Klasy 8g oraz 7c uczestniczyły w lekcjach prowadzonych przez Politechnikę Warszawską oraz Muzeum Chopina w ramach Festiwalu Nauki. Uczniowie klasy dwujęzycznej wzięli udział w zajęciach poświęconych środowisku przyrodniczemu w planowaniu przestrzennym na Wydziale Geodezji i Kartografii (kier. Gospodarka Przestrzenna) Politechniki Warszawskiej, natomiast klasa 7c poznawała historię i budowę fortepianu oraz fakty z życia naszego największego pianisty w Muzeum Fryderyka Chopina.