• Wycieczka 2c do Straży Pożarnej

• 20.04.2023 11:06
        • Niedawno klasa 2c odwiedziła pobliską jednostkę Państwowej Straży Pożarnej.
          Uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje remiza, ile czasu pracują strażacy i jak przebiega próbny alarm. Obejrzeli dokładnie nie tylko samochody używane przez straż pożarną obecnie, ale także pojazdy używane w przeszłości.
        • 1 f i 2d w Muzeum Gazowni Warszawskiej

• 20.04.2023 10:34
        • 19 kwietnia klasy 1f i 2d odwiedziły Muzeum Gazowni Warszawskiej. Uczniowie brali udział w warsztatach badawczych na temat powietrza. Razem z edukatorem sprawdzali, czy powietrze można zobaczyć, badali jego właściwości, a także łapali do toreb i produkowali gaz. Wszyscy wrócili zadowoleni i chętni do kolejnych eksperymentów.
        • Edukacyjny Koncert Wielkanocny

• 05.04.2023 12:25
        • 30 marca klasy 1-3 miały przyjemność uczestniczyć w koncercie Pani Patrycji Lipińskiej pt. JAJKO, kura, Alleluja". Występ, interaktywna pogadanka o tradycjach świątecznych cudownie wprowadziły nas w atmosferę Wielkanocy.
          Wesołego Alleluja!

• Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

• 04.04.2023 11:22
        • W miniony piątek, 31 marca świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto zostało ustanowione w 1961 roku z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na pamiątkę inauguracji w Paryżu, 27 marca 1957 roku, Teatru Narodów – festiwalu, podczas którego spotkały się zespoły z obu stron żelaznej kurtyny.